До Верховної Ради проходить лише п'ять партій
Суспільство

До Верховної Ради проходить лише п'ять партій

Результати Національного екзит-полу

АК, 21 липня 9285 2
фото Гліба Гаранича

Соціологи оголосили передні результати Національного екзит-полу, який спільно проводили три найбільші соціологічні компанії України – Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Київський міжнародний інститут соціології та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

За даними опитування виборців на виході з дільниць станом на 20:00, партійну частину наступного українського парламенту сформують представники виборчих списків п'яти українських партій.

«Слуга народу» – 44,2%

«Опозиційна платформа – За життя» – 11,4%

«Європейська солідарність» – 8,8%

«Батьківщина» – 7,4%

«Голос» – 6,5%

Якщо офіційні результати виборів збігатимуться з результатами екзит-полу, то розподіл 225-ти депутатських місць за партійними списками буде таким (ще 199 мандатів отримають переможці в мажоритарних округах):

«Слуга народу» – 126 прохідних місць у виборчому списку

«Опозиційна платформа – За життя» – 33 місця

«Європейська солідарність» – 26 місць

«Батьківщина» – 22 місця

«Голос» – 18 місць

Інші партії, за даними Національного екзит-полу, не долають прохідного бар’єру (5%). Найближче до заповітної межі наблизились «Сила і честь» (4,3%), «Опозиційний блок» (3,3%) і «Партія Шарія» (3,1%), інші партії набирають менше.

Національний екзит-пол проводився силами трьох соціологічних компаній – «Демініціатив», КМІС і Центру Разумкова. Соціологи працювали на 300 виборчих дільницях по усій країні, обсяг вибірки – близько 13000 респондентів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук