До Євро-2012 нових пунктів пропуску не будуватимуть

8 вересня 20118190

У Львівській області не будуватимуть нових пунктів пропуску на державному кордоні до Євро-2012 у зв’язку з браком часу і коштів, повідомив 8 вересня на прес-конференції у Львові член колегії Державної митної служби України Віктор Бондар.

«Ми чесно про це говоримо, що немає сьогодні фінансової можливості провести активну розбудову. Ми говоримо абсолютно відверто. Ви розумієте, що тільки по Львівській області зараз з бюджету фінансується величезна кількість інфраструктурних проектів: і дороги, які, ви бачите, активно зараз реконструюються – і на Київ, і на кордон, і стадіон, і аеропорт. Ми просто не маємо можливості на сьогодні в бюджеті цього року передбачити ще кошти на реконструкцію пунктів пропуску. Але в бюджеті на 2012-й ми спробуємо закласти кошти, принаймні, не на розбудову, а вже на реконструкцію», - зазначив Віктор Бондар.

«Ви всі – дорослі люди і розумієте, що за півроку знести і побудувати ніхто не встигне. Це – просто неправда. Особливо – з урахуванням, що є тендерні процедури, треба їх провести в строки. Це буде просто неправда, якщо я скажу, що ми будемо будувати. Ми будемо приводити в порядок, реконструкцію робити, а вже після Євро-2012 приступимо до перебудови і будівництва нових пунктів пропуску», - додав він.

До Євро-2012, за словами Віктора Бондара, робота буде проводитися над тим, щоб існуючі пункти пропуску виглядали по-сучасному і були належним чином обладнані. Зокрема, це стосується створення спеціального коридору для гостей чемпіонату Європи з футболу.

Як інформував ZAXID.NET, сьогодні, 8 вересня Віктор Бондар представив нового керівника Львівської митниці. Ним став Денис Пудрик. Попередній начальник Львівської митниці Микола Харкавий очолив Тернопільську митницю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук