Добробут міста у руках його мешканців

Суспільство20 вересня 2016, 14:54 367 0

18 вересня мешканці Бурштина відсвяткували День міста. Однією з головних подій свята стало відкриття двох нових дитячих майданчиків. Це відбулось у рамках реалізації проекту міні-грантів «Місто своїми руками». Така ініціатива започаткована компанією ДТЕК і ставить на меті сприяння розвитку громадської активності серед жителів через проведення відкритого конкурсу для громадських організацій, органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп активістів, спрямованих на вирішення локальних проблем територіальних громад.

«Ми намагаємось допомогти людям змінити ментальність, щоб вони розуміли, що дуже багато залежить від них. Якщо вони захочуть щось робити своїми руками, то компанія ДТЕК завжди їм в цьому допоможе», – розповіла керівник департаменту зі сталого розвитку компанії ДТЕК «Енерго» Вікторія Гриб. 

На програму «Місто своїми руками» в цьому році компанія ДТЕК вже виділила більше півмільйона гривень. 

Відкриття дитячих майданчиків у Бурштині доводить, що спільними зусиллями, проявляючи власну ініціативу та згуртованість мешканці міста можуть зробити його більш комфортним для проживання. 

«Сьогодні у нас радісний день, оскільки ми відкриваємо сквер «Малятко», який показує тісну співпрацю міста, влади, депутатів та компанії ДТЕК, яка є основним інвестором нашого міста. Донедавна на цьому місці було порожньо, а зараз ми бачимо вже повністю укомплектований дитячий майданчик. Завдяки соціальному партнерству міста та компанії була виділена відповідна сума та створений цей сквер. В подальшому ми плануємо разом з компанією ДТЕК зробити тут освітлення», – розповіла мер міста Роксолана Джура.

Така радісна подія засвідчила, що мешканці Бурштина готові до позитивних змін і на цьому спільні ініціативи міської влади, жителів міста та компанії ДТЕК не завершуються. У майбутньому бурштинці очікують на ще більші змін заради та покращення комфорту і добробуту міста.

Автор Марія Дяків 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук