Документи на купівлю української «дочки» «Сбербанку» подав бізнесмен з Білорусі

Документи на купівлю української «дочки» «Сбербанку» подав бізнесмен з Білорусі
фото УНІАН
Щоправда, білорус тісно пов'язаний із російським бізнесом

Національний банк отримав документи від білоруського бізнесмена Віктора Прокопені на купівлю «Сбербанку». Про це повідомляють «Українські Новини» з посиланням на прес-службу НБУ.

Національний банк отримав 30 червня пакет документів від громадянина Білорусі й Кіпру Віктора Прокопені для узгодження опосередкованого (через «Паритетбанк») придбання 100% акцій «Сбербанку».

«Зараз отримані документи для узгодження придбання істотної участі в «Сбербанку» зареєстровані й перебувають на розгляді.Про результати розгляду громадськість буде проінформована», з зазначили в НБУ.

Згідно із законодавством, Національний банк розглядає документи протягом трьох місяців від дня отримання повного пакета відповідних документів. Під час розгляду пакета документів Національний банк України перевірить ділову репутацію інвестора, його фінансовий стан і джерела походження коштів.

Раніше повідомлялось, що білоруський бізнесмен хоче купити українську «дочку» «Сбербанку Росії», але у НБУ заявили, що заявку не отримували.

Як пише «Економічна правда», у кінці березня 2017 року найбільший російський державний банк - ПАТ «Сбербанк Росії» - оголосив про продаж своєї української дочірньої компанії, покупцем виступить консорціум інвесторів.

Очікувалося, що угода буде закрита до кінця першого півріччя 2017 року, до складу консорціуму інвесторів увійдуть латвійський AS Norvik Banka і неназвана білоруська приватна компанія.

Пізніше латвійський банк уточнив, що другим учасником консорціуму стала приватна білоруська компанія, що належить громадянинові Великобританії Саїду Гуцерієву - це син російського бізнесмена Михайла Гуцерієва, що має власний бізнес в Білорусі. Він пов'язаний спільними проектами в IT з Віктором Прокопенею.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук