Донбаські терористи пропонують перенести виконання Мінських домовленостей на наступний рік

«Повноважний представник» самопроголошеної «Донецької народної Республіки» («ДНР») Денис Пушилін запропонував почати обговорення перенесення термінів виконання Мінського Комплексу заходів на 2016 рік.

«Враховуючи той факт, що ця процедура (перегляд конституційної реформи) займе не менше ніж чотири місяці за законодавством України, тобто при найоптимістичнішому розвитку подій ми заступаємо за 2016 рік, тому доцільно вже починати обговорювати перенесення термінів виконання Комплексу заходів на 2016 рік», – сказав Пушилін, якого цитує російський «Интерфакс».

Крім того, Пушилін повідомив, що «ДНР» передасть Україні контроль над українсько-російським кордоном лише за умови, що усі мінські домовленості будуть виконані.

«Питання про кордон буде актуальним, тільки коли будуть виконані всі інші пункти Мінських угод. Це і конституційна реформа, і закон про вибори. Природно, вони повинні бути узгоджені з Донецьком і Луганськом, а цього досі не сталося», – заявив Пушилін, якого цитують сепаратистські ЗМІ.

Нагадаємо, Комплекс заходів було підписано 12 лютого, а термін його виконання сторонами – до 31 грудня 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук