Донецька «Ізоляція» розповість у Парижі про культуру в умовах війни

15 грудня 2014 «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив» з Донецьку проведе одноденну інформаційну виставку в Palais de Tokyo у Парижі. Вона буде присвячена конфлікту на сході України та ролі культури в умовах війни.

 Поряд з інформацією про розвиток подій виставка представляє особисті історії тих, хто залучений до конфлікту: терористів, громадянських активістів, заарештованих художників, і, головне, - представників молодого покоління донеччан, йдеться на сайті «Ізоляції».

У просторі Palais de Tokyo «Ізоляція» піднімає питання про роль культури і сучасного мистецтва в умовах війни. Чи може мистецтво бути інструментом вирішення конфліктів, не перетворюючись при цьому в знаряддя пропаганди? Чи можна за допомогою мистецтва досягти короткострокових миротворчих цілей або воно все ж має бути каталізатором довгострокових змін? Змін, спрямованих на активізацію локальних спільнот і надання можливостей для освіти та розвитку критичного мислення. Змін, результатом яких стане більш толерантна та багатовимірна позиція взаємодії зі світом, яка дозволить вивести протиборчі сторони із зони конфлікту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук