Донецький університет держуправління переведуть в Маріуполь

СуспільствоОксана Руда, 25 листопада 20141910

З 1 грудня Донецький державний університет управління буде переводити свою освітню діяльність у Маріуполі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки України (МОН).

«Враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію на сході України і продовження збройного конфлікту на території міста Донецька, з метою збереження життя і здоров'я громадян України, а також конституційного права кожного на належні, безпечні умови праці і навчання, до завершення збройного конфлікту Донецький державний університет управління буде проводити свою освітню діяльність на базі Маріупольського філіалу Донецького державного університету управління», повідомили у МОН.

Також зазначено, що всі працівники Донецького державного університету управління, які бажають продовжувати працювати в університеті, повинні приступити до виконання своїх обов'язків з 1 грудня 2014 року.

Нагадаємо, раніше Міносвіти України перевело з окупованих бойовиками Донецька і Луганська кілька навчальних закладів. При цьому відомство пропонує звільняти викладачів вишів, які залишилися працювати в самопроголошених ДНР і ЛНР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук