ДП «Антонов» має намір перейти до 2020 року на стандарти авіабудування НАТО

ЕкономікаРоман Ганкевич, 14 серпня 20172490
Держпідприємство планує відкрити сервісні центри в Судані, Колумбії, Індії, ПАР, Болгарії і на Мальті

Державне підприємство «Антонов» планує до кінця 2020 року забезпечити переведення свого виробництва на стандарти НАТО. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Згідно з повідомленням, держпідприємство планує у 2018 - 2020 роках здійснити такі кроки: залучити інвесторів, для просування та продажі літаків «АН» на світовому ринку; пройти сертифікацію підприємства та літаків «АН» в FAA з метою розширення ринків збуту літаків; адаптувати підприємство до вимог стандартів НАТО; навчитися продавати літаки із залученням лізингових компаній;
розробити системи підтримки експлуатантів літаків «АН» і відкрити регіональні сервісні центри в Судані, Колумбії, Індії, ПАР, Болгарії і на Мальті.

Також зазначається, що компанія почала перемовини з компанією AVIALL (дочірнє підприємство Boeing) і готує технічне переоснащення підприємства задля переходу на автоматичні лінії виробництва через компанії Brotje та MTorres.

З-поміж інших заходів, що заплановані до реалізації у наступних два роки - розвиток інформаційних технологій (ІТ) на підприємстві через впровадження системи IT Enterprise української розробки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ДП «Антонов» анонсував амбітний план по випуску 70 літаків протягом найближчих 5 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук