ДП «Антонов» планує випуск 70 літаків у найближчі 5 років

ЕкономікаРоман Ганкевич, 13 серпня 20174471
Основними замовниками літаків «Антонова» є Азербайджан, Китай і Туреччина

Маркетинговий план ДП «Антонов», яке входить до складу Держконцерну «Укроборонпром», передбачає випуск щонайменше 70 літаків протягом найближчих 5 років. Про це інформували у прес-службі державного концерну.

Як зазначається, «Укроборонпром» підготував для «Антонова» чіткий маркетинговий план, який базується на оцінці спеціалістів, прогнозах незалежних експертів та провідних компаній. Він враховує перспективні ринки та потенціал кожної номенклатури товарів на цих ринках. Також він спирається на весь масив нинішніх домовленостей з партнерами.

Згідно з маркетинговим планом, ємність світового ринку середніх транспортних літаків оцінюється у 900 літаків у найближчі 15 років. Тому ДП «Антонов» планує поставити протягом 5 років 20 літаків АН-178 замовникам із країн СНД, Азії і Африки, а також Туреччині. Також ДП «Антонов» має плани повернутися на конкурентний ринок регіональних пасажирських літаків.

Нагадаємо, у квітні 2015 року Кабінет міністрів України передав «Антонов» до складу ДК «Укроборонпром». Увійшовши до складу ДК «Укроборонпром», ДП «Антонов» першочергово зайнявся імпортозаміщенням російських складових у виробництві своєї техніки. Зокрема, в 2015 році у виробництва літака АН-178 частка комплектуючих з Росії становила 41%, а вже у 2016 році підприємство повністю відмовилося від комплектуючих цієї країни, перейшовши на вузли і агрегати інших постачальників.

З 2017 року ДП «Антонов» став фундаментом створеного «Укроборонпромом» літакобудівного кластера – «Української авіабудівної корпорації». Цей кластер є першим прикладом реформування оборонної промисловості країни в рамках затвердженої стратегії держконцерну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук