ДПА на Львівщині буде реорганізовано

28 жовтня 20118410
ДПА на Львівщині буде реорганізовано
фото poltava.pl.ua

На Львівщині розпочалась реорганізація податкових органів. Комісію з проведення цієї роботи очолив голова ДПА в області Віталій Пекарчук.

Як повідомили ZAXID.NETу секторі взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПА у Львівській області, суттєві реформаторські зміни передусім стосуються податкових інспекцій області. Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 2011 року №981 на базі ДПІ у Дрогобицькому районі та м. Бориславі шляхом злиття буде створено Дрогобицьку об’єднану державну податкову інспекцію. Буде створено міжрайонні державні податкові інспекції: Городоцьку (шляхом злиття ДПІ у Городоцькому і Мостиському районах); Золочівську (шляхом злиття ДПІ у Золочівському і Перемишлянському районах); Миколаївську (шляхом злиття ДПІ у Миколаївському і Жидачівському районах).

Заходи з реорганізації розпочинаються і в інших податкових інспекціях області.

Постановою уряду визначено, що органи державної податкової служби, які реорганізуються, продовжують виконувати свої повноваження до передачі таких повноважень територіальним органам, які будуть утворені.

Зміни в структурі та функціонуванні органів податкової служби зумовлено необхідністю привести її діяльність у відповідність до вимог і норм Податкового кодексу України, а відтак перенести основні аспекти на забезпечення супроводу і обслуговування платників податків, стимулювання їх сумлінного ставлення до свого основного обов’язку перед суспільством, підтримки і розвитку вітчизняного бізнесу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук