“Драма.UA-2012” оголосила переможців третього конкурсу п’єс

2 жовтня 20129500
“Драма.UA-2012” оголосила переможців третього конкурсу п’єс
Учасники та перможці конкурсу “Драма.UA”

П’єса “Дівка на виданні” буковинського драматурга Віри Маковій стала переможцем конкурсу п’єс ІІІ Фестивалю сучасної драматургії “Драма.UA”.

Переможців оголошено 30 вересня на закритті фестивалю. Друге місце отримала п’єса київського драматурга Тетяни Киценко “Бал бетменів”, а третьою стала п’єса “Революція зачекає?” Євгена Марковського з Херсону та “Дерева спізнюються на автобус” Олеся Барліга (Запоріжжя), повідомили у прес-службі фесту.

Особливу відзнаку журі за віртуозну майстерність драматурга при перенесені класичного твору на мову театру здобула п’єса “Хома Брут” Артура Млояна з Києва, минулорічного переможця конкурсу.

Журі конкурсу складалося з відомих драматургів та театрознавців – Павла Ар’є, Марії Ясінської та Юлії-Анни Франко.

П’єси переможців вийдуть окремим виданням та будуть перекладені польською мовою. Організатори планують проводити читання і записи радіоп’єс. Тексти будуть також запропоновані режисерам для постановки.

Нагадаємо, що цього року на конкурс надійшло 110 п’єс, 25 з яких увійшли у довгий перелік. Журі конкурсу оголосило короткий перелік з дев’яти творів-фіналістів. Ними стали: “Дерева спізнюються на автобус” Олеся Барліга (Запоріжжя), “Літній сум” Андрія Бондаренка (Львів), “КАМА КОМА PLAY” Сашка Брами (Львів), “Ліза” Дена Гуменного (Кіровоград), “Бал бетменів” Тетяни Киценко (Київ), “Дівка на виддані” Віри Маковій (с. Драчинці Чернівецької обл.),“Революція зачекає?” Євгена Марковського (Херсон), “Реквієм для кларнету без оркестру” Олега Мосійчука та Богдана Мельничука (Тернопіль), “Сни” Катерини Яковленко (Донецьк).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук