Дрогобицька міськрада публікуватиме е-декларації чиновників та депутатів в інтерактивній формі

СуспільствоМар'яна Вербовська, 23 листопада 20173280

Дрогобицька міська рада публікуватиме у інтерактивній формі декларації чиновників, депутатів, керівників структурних підрозділів ДМР на своєму офіційному сайті. За допомогою аналітичного модуля мешканці міста зможуть порівнювати доходи та нерухомість чиновників міста у зручній формі. Про це інформує прес-служба Дрогобицької міської ради.

Раніше декларації можна було знайти на Єдиному державному реєстрі декларацій, натомість тепер мешканці міста зможуть почитати зведену інформацію про місцевих чиновників на сайті міста.

Як розповів ZAXID.NET керівник відділу інформаційних технологій та аналізу міськради Станіслав Гайдер, Дрогобич став першим містом в Україні, де вирішили публікувати декларації чиновників спільно з проектом «Декларації» - найбільшою недержавною базою декларацій українських чиновників.

«Раніше ми розмістили на сайті міськради інформацію про е-закупівлі, е-звернення та електронний запит до лікаря. Зараз міський голова Тарас Кучма запропонував розмістити інформацію і про декларації у аналітичнй формі, бо насправді небагато мешканців міста вміють перевіряти такі дані. Якщо така опція буде на сайті, то це буде значно простіше», - розповів Станіслав Гайдер.

Дрогобицька міська рада офіційно звернулася до проекту «Декларації», де їм надали дозвіл друкувати інформацію про місцевих чиновників на своєму сайті.

Основна частина даних — це розділи «Декларації про доходи», «Грошові кошти та активи», «Нерухомість», «Транспортні засоби», «Зобов’язання і видатки», а також додано розділ «Ризик-аналіз».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук