Дрогобицький мер дискредитує підрядника, щоб прикрити бездіяльність своїх підлеглих

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма на прес-конференції 22 грудня звинуватив ТзОВ «Львівський будівельний холдинг» у крадіжці та присвоєнні грошей міста виділених на будівництво школи.

Проте, у підрядника, що здійснює добудову ЗОШ №5 протилежно інша думка на ситуацію, яка склалась.

«Підрядник упродовж усього часу дії договору на виконання робіт, як усно, так і письмово повідомляв КП УКБ Дрогобицької міської ради (замовника) про порушення останнім положень договору, а саме: про відсутність належним чином оформленої ПКД, несвоєчасне її надання, відсутність дозволу на початок виконання робіт, неналежне обстеження об’єкту на предмет залишків та фактичних робіт, які повинні бути виконані для здачі об’єкта в експлуатацію, та ін.. Проте усі звернення залишались без розгляду та без відповіді. Замовник усіма можливими засобами заважав підряднику виконувати свої зобов’язання по договору», — розповів директор ТзОВ «Львівський будівельний холдинг» Володимир Вдов’як.

Керівник Товариства зазначає, що бездіяльність Дрогобицької міської ради наперед продумана, оскільки школа будується вже 25 років!!! Черговий зрив здачі школи в експлуатацію супроводжується здійсненням у новому році індексації та перерахунку вартості будівництва за новими цінами на будматеріали та послуги, а також залучення нового («свого») підрядника. Такі дії Дрогобицької міської ради призведуть до чергового здорожчання об’єкту будівництва та додаткових перевитрат державного бюджету у наступному році. Більше того, інформація щодо бездіяльності Замовника та перешкоджання підряднику у здійсненні робіт була скерована останнім на адресу Львівської обласної державної адміністрації та Постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради.

«Керівництво міста змінюється, а принципи роботи залишаються ті ж самі!», — наголошує Володимир Вдов’як.

ТзОВ «Львівський будівельний холдинг» провадить активну господарську діяльність у сфері бюджетного будівництва, має великий досвід роботи, достатню матеріально-технічну базу та кваліфікований штат працівників. Серед замовників Товариства фігурують УКБ Львівської обласної держадміністрації, УКБ Львівської обласної ради, Національна гвардія України, Київська міська державна адміністрація, Міністерство енергетики України та ін..

«Зі сторони підрядника — ТзОВ «Львівський будівельний холдинг» була і є повна готовність як матеріальних, так і людських ресурсів для своєчасного завершення виконання робіт по об’єкту «Реконструкція з прибудовою ЗОШ №5 на вул. Зварицькій в м. Дрогобич Львівської області. Перша черга. Дрогобицький міський голова Тарас Кучма безпідставно та голослівно надає неправдиву інформацію громаді міста, дискредитує роботу Товариства з метою прикрити бездіяльність своїх підлеглих», — зазначає Володимир Вдов’як.

Крім того, директор Товариства повідомив, що найближчим часом Товариством буде подано позов до суду про спростування неправдивих відомостей міським головою Дрогобича.

Редакція не несе відповідальності за зміст публікацій у рубриці «Новини компаній»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук