Друга серія пікету Санта Барбари

Друга серія пікету

Головні новини за 19 червняНовини Львова, 19 червня 2014, 14:45 294 0

Працівники ринку Санта Барбара таки не знайшли компромісного рішення з міською владою щодо переселення ринку. Тому прийшли під Ратушу з гаслами "Не пускати трамвай на Сихів".

Нагадаємо, торгові точки сантабарбарівців змушені перемістити на інше місце, адже там, де зараз діє ринок, згодом прокладуть трамвайну колію. А це підприємцям не до вподоби. Не хочуть, аби через заплановану трамвайну колію на Сихів переносили їхній ринок. 

Покричавши під стінами, десяток працівників ринку пішли висловити невдоволення депутатам та меру. Сантабарбарівці згідні переселитися хіба під стіни 4 дорослої поліклініки, що на Скрипника. Наразі компромісу так і не досягли.

Будівництво трамвайної колії ще не почали, хоча і фінансування є, і документація готова. Зараз питання впирається у колектор на вулиці Стуса, який потрібно замінити. А це ще 30 мільйонів гривень.

Загалом гроші на трамвай: це 6 мільйонів євро кредиту Європейського банку, 5 мільйонів - подарунок німецького уряду. З кишені міста - решта 6 мільйонів.

Такому новому транспорту сихівчани, які не мають стосунку до ринку Санта Барбара, радіють.

А питання переміщення ринку так чи інакше вирішать. Можливо, воно щезне само собою, адже термін оренди землі, на якій торгує Санта Барбара спливає вже у 2015 році. Будівництво ж колії сподіваються розпочати у липні. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук