<

ДТЕК Бурштинська ТЕС готується до зими

СуспільствоМарія Шинкарчук, 23 червня 2015, 11:45 566 0

Найбільший виробник електроенергії в Західній Україні Бурштинська теплоелектростанція після приватизації компанією ДТЕК оновлює своє обладнання, проводить ремонти  та готується до роботи з максимальним навантаженням взимку.

Енергоблоки №6 та №12, котрі знаходяться в експлуатації вже 50 років і останню зиму працювали на повну потужність, відремонтують та підготують до успішної надійної роботи станції під час осінньо-зимового сезону 2015-2016. Вартість ремонтної програми цього року становить майже 5 млн дол. США.

Проведення ремонтних робіт на енергоблоках дасть можливість оновити обладнання та покращити техніко-економічні показники для надійної роботи взимку. Енергоблок №6 в стані капітального оновлення і планують запусти в кінці жовтня, а енергоблок №12 підлягає частковому оновленню, яке закінчать уже наприкінці липня.

«ДТЕК вкладає кошти в ремонти та реконструкцію, бо розуміє відповідальність за роботу стратегічного для країни генеруючого обладнання. Бурштинська ТЕС – найбільш завантажена ТЕС України впродовж багатьох років. Тому заздалегідь проведені ремонти дозволяють запобігти відмовам обладнання під час пікових навантажень і стабільно виробляти електроенергію для країни», – зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

Виконані роботи дозволять забезпечити безперебійне постачання електроенергії для споживачів України та Європи і тепла для населення Бурштина.

Нагадаємо, що приватна компанія впродовж 2012-2014 рр. тобто з моменту приватизації Бурштинської ТЕС провела реконструкцію двох блоків Бурштинської ТЕС – №5 і №7, а також капітальні ремонти блоків №2, №3, №4 і №12. В  ці проекти ДТЕК інвестував  за цей час 180 млн дол. США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук