ДТЕК Добротвірська ТЕС подарувала мешканцям Добротвора свято творчості та натхнення

Суспільство13 квітня 20182420

Енергія для країни, енергія для душі! 10 квітня мешканці Добротвора зустрічали зіркових гостей, що прибули у містечко на запрошення ДТЕК Добротвірська ТЕС. Народна артистка України Наталя Сумська, автор сучасних хітів Сергій Лазо та лауреат літературного конкурсу «Коронація слова» Андрій Пермяков не лише ділилися своїм талантом з глядачами, а й заохочували і дітей, і дорослих розвивати власні творчі здібності.

Тепла зустріч відбулася в Народному домі ДТЕК Добротвірської ТЕС та зібрала понад 300 шанувальників поезії, театру, музики. В залі панувала особлива атмосфера відкритості, щирості, позитиву. Вона передалася й артистам, які відзначають – виступати перед добротвірцями було надзвичайно приємно. «Ми багато поїздили і з гастролями, і з кінозйомками, але це чарівне містечко для мене відкриття, найперше люди, – cказала Наталя Сумська, Народна артистка України. – Діти просто неймовірні, є деякі, які вже готові актори».

А Сергій Лазо, пісні якого співають такі відомі виконавці, як Віктор Павлік, Гайтана, гурт «Скай», навіть знайшов серед мешканців Добротвора тих, хто може стати автором нових українських хітів. Поета зацікавили вірші одного з учасників заходу.

«Сергій Лазо після виступу зацікавився моїми віршами, – розповів Роман Брест. – Він попросив дати йому ще що-небудь почитати, сказав, що хороші речі. І це надзвичайно велике натхнення, яке додає мотивації писати, для молоді це надзвичайно важливо».

Соціальну важливість такого творчого розвитку розуміють і в ДТЕК, адже у невеликому містечку не так багато цікавих культурних подій. Саме тому й запрошуютьдо Добротвора людей, зданих надихнути громаду, спонукати до саморозвитку і просто дарувати свято для душі.

«Добротвір відомий як промислове селище, де живуть та працюють енергетики, – сказав Олег Таращук, директор ДТЕК Добротвірська ТЕС. – Наша станція забезпечує електроенергією більше 60% Львівської області. Ми прагнули зробити внесок не тільки в енергозабезпечення, а й в культурне дозвілля місцевих жителів, тож зробили такий весняний подарунок усім – і містянам, і працівникам станції».

Завдяки такому, та й іншим заходам, що проходять з ініціативи ДТЕ Добротвірська ТЕС, мешканці мають нагоду відволіктися від буденних турбот та отримують поштовх до того, щоб розвиватися у власному творчому хобі: писати вірші співати, робити театральні постановки чи створювати красиві речі у Творчій майстерні. Організатори обіцяють: це лише початок, адже такі заходи будуть проходити на постійній основі, щоб дарувати натхнення і впевненість у власних силах талановитим особистостям Добротвора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук