ДТЕК попередила про аномально високу температуру води у водосховищі Бурштинської ТЕС

ДТЕК попередила про  аномально високу температуру води у водосховищі Бурштинської ТЕС
фото ДТЕК
Температура води на технічному водосховищі Бурштинської ТЕС зросла до 37 °С з 40 °С допустимих

У зв'язку з високою температурою повітря, яку фіксують упродовж останніх семи діб, температура води у технічному водосховищі Бурштинської ТЕС піднялась до 31°С. Згідно з технологічним процесом охолодження парою турбін електростанції, у технічну водойму вода повертається на 10 градусів вищою, тобто температура води у скидному каналі може перевищувати 40 °С, повідомляє «Курс» з посиланням на прес-службу ДТЕК Енерго.

Як зазначається, жодних робіт, пов’язаних з кислотними промивками конденсаторів, у цьому році не проводилось, оскільки Бурштинська ТЕС перейшла на чистку конденсаторів турбін виключно гідравлічним способом.

Прес-служба енергокомпанії повідомила, що упродовж останньої доби жодних технологічних операцій, котрі могли би призвести до впливу на екологічну ситуацію у водоймі, не проводилось, а фахівці хімічної лабораторії вже зробили заміри температури на предмет виявлення перевищення гранично допустимих концентрацій хімічних речовин у воді. Результати досліджень вони обіцяли оприлюднити пізніше.

Станом на 10:00 суботи, 5 серпня, температура води у каналі становила 37 °С.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук