ДТЕК втілює 20-річну мрію музичної школи

СуспільствоОксана Лабойко, 26 травня 2015, 09:30 526 0

Музична школа у селищі Добротвір отримала фінансову підтримку від компанії ДТЕК у розмірі 2,3 млн. грн. на капітальний ремонт приміщення та закупку музичних інструментів. Це дало можливість переїхати добротвірській музичній школі з тісних кімнаток у гуртожитку в просторий двохповерховий будинок.

 Рівно 20 років тому в мальовничому селищі Добротвір, де розташована і працює  Добротвірська ТЕС, з ініціативи директора музичної школи було виділено 10 кімнат у приміщенні місцевого гуртожитку  для музичних занять. Саме тоді і народилась мрія про власну будівлю з просторими та світлими класами і гарним актовим залом, де б вчителі могли б індивідуально займатися з дітьми, давати їм відповідну музичну освіту та де б знаходилась бібліотека з різноманітною літературою. 

«Музична школа для нашого селища є дуже важливою, оскільки багато батьків працює на ДТЕК Добротвірській ТЕС і нам потрібно було придумати, як можна задіяти дітей у позашкільний час, щоб вони не байдикували вдома чи на вулиці.  Тому до обіду діти навчаються у школах, а після уроків приходять до нас і докладають усіх старань,щоб розвивати свої музичні таланти», - наголосив Ігор Таней, директор музичної школи.

У  2013 році колектив школи разом із дітьми та батьками взяли участь у проекті від компанії ДТЕК «Місто своїми руками» та виграли грант у розмірі 40 тисяч гривень, для придбання нових музичних інструментів. Також отримали приміщення, яке до цього часу знаходилось на балансі теплової електростанції.

Будівельна бригада Добротвірської ТЕС  зробила капітальний ремонт приміщення, облаштувавши його відповідно до вимог цього навчального закладу - проведено сучасне опалення, зроблено велику актову залу та бібліотеку, багато індивідуальних навчальних класів, встановлено сигналізацію. На сьогодні у школі навчається 157 дітей не лише із селища Добротвір, а також із прилеглих сіл. При школі діє багато музичних колективів різних жанрів:  колектив сопілкарів, естрадний та духовий оркестр, оркест народних інструментів.

Ще одна мрія є в колективу музичної школи – щоб у актовому залі був новий рояль.

«Компанія ДТЕК робить подарунок дитячій школі: ми подаруємо їм рояль, який коштує 350 тисяч гривень. Ми довго дискутували, чи варто сьогодні його купувати, коли є так багато проблем у селищі. Але вирішили, що варто, щоб ця музична школа стала такою, якою повинна бути справжня школа, де дійсно можна навчити дітей і їм буде там ікаво. Цей подарунок ми зробимо на 20-річчя школи», - розповіла Вікторія Гриб, керівник департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Енерго.

Учні школи з нетерпінням чекають на подарунок, оскільки, за їх словами, конкурсні на концертні програми повинні виконуватись на відповідному та професійному інструменті.

Будинок музичної школи є досить великим  та нараховує багато класних кімнат, які надіються в скорому часі задіяти під різноманітні танцювальні гуртки та образотворчого й ужиткового мистецтва, адже, як запевняє директор,  діти готові навчатись та розвивати свої таланти, а також цікаво проводити свій вільний час.

 

Довідка: «Місто своїми руками» - це щорічний конкурс міні-проектів, спрямований на активізацію громади та вирішення актуальних соціально-економічних проблем міста, який проводиться в рамках Стратегії соціального партнерства ДТЕК.

Нагадаємо, що компанія ДТЕК за 4 роки інвестувала у соціальні проекти Львівської області майже 18,5 млн. гривень. Зокрема, найбільше коштів виділили селищу Добротвір  – 13,5 млн.

Співпраця селищної влади і ДТЕК у Добротворі за останні чотири роки реалізовувалась у п’яти напрямках: охорона здоров’я, енергоефективність, покращення соціально-значущої інфраструктури, розвиток бізнес-середовища та підвищення активності громади. Основна мета кожного проекту у всіх 5-ти сферах – це покращення якості життя громади міста не лише сьогодні, але й у перспективі. У цьому полягає стратегічний підхід ДТЕК до планування соціальних інвестицій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук