Духовним станом львівського батальйону на війні опікується священик Володимир Олійник

Священнослужитель Володимир Олійник з 15 липня перебуває поруч із Львівським батальйоном територіальної оборони як військовий капелан. Сам священик родом з Калуші Івано-Франківської області. 

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Львівського обласного військового комісаріату.

Допомагати українським військовим у зоні АТО зголосився добровільно та після підтвердження Київським департаментом військового капеланства прибув на Схід.

Священик розповідає, що вирушити у зону АТО він вирішив через те, що відчув гостру потребу духовної підтримки наших бійців у цей непростий час. І після прибуття до місця дислокації Львівського батальйону, він переконався у цьому. Вже першого дня священик посповідав та причастив багатьох солдат, посвятив місцевість та прочитав вечірню молитву. 

Фото: ovc.lviv.ua

У перші дні на території, де розташувалась частина, не було встановлено молитовного намету. Тому чоловіки спорудили звичайний стіл з двох ящиків з боєприпасами, щоб мати змогу поспілкуватись зі священнослужителем. Військові нерідко індивідуально звертаються до капелана, наприклад, під час виїздів на бойові завдання – за благословенням.

Щодня духовної допомоги потребують безліч військовослужбовців. Священник Володимир вважає, що для ефективного здійснення нелегкої місії українських військовослужбовців – захисту життя, потрібно задовольняти їхні духовні потреби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук