Два брати-американці прожили майже півтора року без сердець

СвітОстап Левчич, 21 червня 20160
Два брати-американці прожили майже півтора року без сердець

25-літній Стен Ларкін прожив без серця 17 місяців. Функції цього органа виконував апарат, який він носив із собою в рюкзаку, пише газета "Експрес".

Ларкіну та його старшому братові ще десять років тому поставили діагноз сімейна кардіоміопатія: спадкова хвороба міокарда, коли, починаючи з 10-20-річного віку, серце поступово починає відмовляти. У грудні 2014 року Ларкіну видалили цей орган, і навчили користуватися пристроєм під назвою SynCardia Freedom Portable Driver. Той важить близько шести кілограмів і перекачує кров по організму.

Прилад розрахований на пацієнтів, серце у яких зупинилося.

Старший брат Ларкіна також був змушений носити SynCardia Freedom Portable Driver, доки йому пересадили нове серце в 2015 році.

"Обидва були в дуже поганому стані, коли я познайомився з ними у відділенні інтенсивної терапії. Ми хотіли якомога швидше здійснити пересадку, але часу було замало. Тому довелося звернутися до цієї технології", -- каже кардіохірург Джонатан Гафт. Урешті він провів операцію пересадження серця обом братам.

Попит на органи для пересадки завжди перевищує пропозицію. Тільки у США в черзі на трансплантацію серця стоїть 121 тисяча осіб, а неможливість оперативно здійснити цю операцію щодня забирає в середньому 22 життя...

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук