Двадцять квадратів на трьох: у Львові сім’я самовільно добудувала кімнату

Головні Новини за 22 жовтняМарта Когут, 22 жовтня 2014, 18:16 0

Три роки тому львів’янка Ірина Ольхова, власниця квартири розміром 11 кв. м, у якій проживала разом з дочкою, зі згоди сусідів добудувала дві стіни і зі спільного коридору зробила маленьку кімнатку для новонародженої внучки.

Відповідних дозвільних документів на таку добудову не було. Проте жити в одній кімнаті без санітарних умов, кухні та навіть умивальника, ще з маленькою дитиною практично неможливо, запевняє жінка. А на нову квартиру в них не було грошей, тож з народженням дівчинки вирішили покращити свої житлові умови саме в такий спосіб.

«Ми зробили таку маленьку дитячу кімнату, тут неповних 9 кв. метрів», – уточнила пані Ірина. Попри те, що добудова існує вже три роки, жваво про це заговорили тільки зараз, коли в інтернеті з’явилась новина, мовляв «львів’янка замурувала браму австрійського будинку, щоб зробити санвузол».

Керівник міського управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко заперечила: будинок не має історичної цінності. «Можливо, брама там і була, дуже гарна, а можливо, дуже проста, просто збита з дощок, але до нашого часу вона не дійшла», – зазначила вона.

Втім, закон один для всіх. Щоб зробити добудову, крім підписів сусідів, потрібні документи, яких Ірина Ольхова не встигла зробити. Головний інженер ЛКП «Балатон 409» Наталя Лобаз уточнила список потрібних документів: «Вона мала прийти до жеку, позбирати всі документи по установах, технічний паспорт, всі документи, які вона має, взяти ордер на свою квартиру, принести до жеку, завірити копії паспорта, взяти зробити проект і подати на міжвідомчу комісію».

Тож тепер на жінку чекає ще й штраф – 51 гривня. Пані Ірина починає збирати документи, щоб узаконити добудову. За законом, на одну людину припадає 13,5 кв. м житла. Тепер сім’я Ірини Ольхової має 20 квадратів на трьох.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук