Дві церковні конфесії борються за храм

Конфесії борються за храм

Головні новини за 17 червняНовини Львова, 17 червня 2014, 18:25 0

Дві церковні конфесії борються за будівлі на Пекарській 59. За правом власності вони належать українській православній церкві Московського патріархату, однак стати їхніми господарями вирішили і євангелісти.

Храмовий комплекс, що на Пекарській, був збудований орденом Воскресінців у 19 столітті. Традицію церкви продовжили лише на клаптику комплексу - в побіленій церкві службу правлять євангелісти. А от в інших спорудах - апокаліпсис.

З вікна видно - всередині купи сміття, якісь дошки. Старовинний фасад сиплеться буквально людям на голову - а тут дорога і до медуніверситету, і до моргу. 

А господар цих прекрасних будинків - невідомі нікому дві фізичні особи. Тут ніколи не з'являються, а вхід на території поставили під охорону і закрили на колодку.

До закинутих будівель третього елементу комплексу, за словами отця, також ніхто не приходить. Та от власники відомі - це православна церква Московського патріархату. Їм передав територію Кабмін у 2013 році. Та юрист протестантів стверджує - ця будівля по праву має належити євангелістам.

Тож сьогодні єпископ Боєчко виступив із заявою скасувати розпорядження Кабміну і віддати будівлі євангелістам. Та в українській православній церкві нам показали усі документи, вважають, - євангелісти просто хочуть захопити територію.

У православній церкві розповіли, тільки нещодавно з єпископом євангелістів уклали мирову і навіть подарували їм одне приміщення.

Тож поки продовжуються церковні війни третім комплексом ніхто не займається, він може перетворитися на таку ж розвалину, що й другий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук