<

Двоє аферистів - працівників відділення Ощадбанку обкрадали пенсіонерів

За десять років вкрали більше мільйона

Головні Новини за 12 лютогоМарта Когут, 12 лютого 2015, 17:29 968 0

Працівники ощадбанку обіцяли стареньким більші відсотки, якщо ті відкриють у них депозит. Завідувач та касир підсовували людям "липові" договори. А гроші клали не на рахунок в банку, а до власної кишені. Такі махінації проводили ще з 96-го року. Однак банк подає до суду та відмовляється виплачувати потерпілим гроші.

Впродовж п'яти років Іван Олексів відкладав гроші на рахунок в державному банку. Принаймні, так думав. Чоловік розповів, збирав собі на безтурботну старість. Однак з двадцяти чотирьох тисяч тепер не має ані копійки. 

Коли чоловік звернувся в головне відділення - дізнався, що його договору просто не існує в електронній базі банку і жодних вкладень чоловіка не зафіксовано. 

І таких людей у справі близько 50-ти осіб. Їх кількість щоразу збільшується, бо ті люди ще до сьогоднішнього часу не знають, що їхній депозит є несправжнім, - розповідає юрист Ніна Хома.

Колишні працівники банку підсовували людям підроблені документи, а у банківській базі нічого не записували. Натомість тепер Ощадбанк подав до суду, аби там договори, які давали підписувати пенсіонерам, визнали "нікчемними". А це означатиме, що банк не буде відшкодовувати збитків.

Юристи показують договори. Документи мають офіційні печатки. Однак для представників банку це не аргумент.

Сьогодні триває кримінальне провадження у цій справі. Однак у декількох пенсіонерів, які дізнались про аферу, не витримало серце.

Юристи та потерпілі пенсіонери попереджають усіх, хто колись відкривав рахунок в Ощадбанку, піти і перевірити, чи він таки існує.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук