Двоє УДАРівців і контррозвідник стали заступниками голови АП

Президент України Петро Порошенко підписав укази про призначення Віталія Ковальчука першим заступником, Ростислава Павленка та Андрія Таранова – заступниками голови Адміністрації Президента.

«Усі новопризначені заступники протягом останніх місяців працювали у команді президента України та проявили себе кваліфікованими спеціалістами. Те, що їм не доведеться витрачати час на входження в стан справ, — неабияка перевага. Впевнений, що на своїх нових посадах вони будуть успішними управлінцями кожен у своїй царині», – прокоментував призначення голова Адміністрації президента України Борис Ложкін.

Ковальчук відповідатиме за регіональну політику. Був народним депутатом VII та VIII скликань, до останнього часу працював заступником голови фракції «Блоку Петра Порошенка». На президентських виборах очолював штаб Петра Порошенка. Має дві вищі освіти — за спеціальністю «Правознавство» (Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка) та «Державне управління» (Національна академія державного управління при президентові України).

Павленко відповідатиме за внутрішню політику. У липні 2014 року був призначений радником Президента України. Політолог, політик, викладач. Народний депутат VII та VIII скликань від партії УДАР (на останніх виборах ця партія увійшла до президентської партії), був головою підкомітету з питань науки, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності Комітету з питань науки і освіти. Закінчив факультет суспільних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія». У 1998 році закінчив магістратуру з політології у Центрально-Європейському університеті. Кандидат політичних наук, доцент.

Таранов відповідатиме за роботу з правоохоронними органами. Генерал-майор (указом президента від 2004 року), кавалер ордену «За мужність» ІІІ ступеня, нагрудних знаків СБУ “Хрест Доблесті” ІІ та І ступеня. Від вересня 2014 року працював Першим заступником начальника Департаменту контррозвідки Служби безпеки України. До цього призначення півроку був радником міністра доходів і зборів України.

З початку антитерористичної операції займався підготовкою підрозділів Збройних сил України та Міністерства внутрішніх справ за спеціалізаціями “Організація роботи штабів” та «Організація розвідки». Має досвід роботи в СБУ, брав участь у бойових діях в Югославії у складі миротворчого контингенту ООН, а також обіймав посаду аташе з питань оборони при Посольстві України в Ізраїлі. Закінчив Академію Збройних Сил України (магістр військового управління) та Українську академію зовнішньої торгівлі (магістр із зовнішньоекономічної діяльності).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук