Джамала стала Послом доброї волі ООН у боротьбі з торгівлею людьми

КультураРоман Ганкевич, 12 жовтня 20171820
Джамала приєдналася до глобальної боротьби з торгівлею людьми

Українська співачка Джамала стала Послом доброї волі Міжнародної організації з міграції (МОМ). Про це поінформували у прес-центр новин ООН.

Як зазначається, співачка приєднається до глобальної боротьби з торгівлею людьми. «Торгівля людьми і сучасні форми рабства є глобальними злочинами і стосуються всіх країн світу», - наголосили у МОМ.

Також повідомляється, що Джамала візьме участь в інформаційній кампанії, присвяченій боротьбі з сучасними формами рабства. Вона зніметься в спеціальному відеоролику, присвяченому цій проблемі. Кліп з'явиться в ефірі українських телеканалів 18 жовтня - в Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Згідно з оцінками Міжнародної організації праці, число жертв примусової праці сьогодні становить майже 21 млн осіб.

До слова, у вересні 2017 року львівські письменники Любко Дереш та Мар’яна Савка долучилися до Проекту розвитку ООН в Україні. Вони стали посланцями доброї волі ООН.

Крім Дереша та Савки, до Проекту розвитку ООН в Україні долучилися Лариса Денисенко, журналісти Андрій Куликов та В’ячеслав Варда, співачка Катя Чілі, філософ Михайло Мінаков, а також голова правління Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров.

Посли доброї волі призначаються на термін до двох років з можливістю поновлення. Ними стають відомі люди, які привертають увагу громадськості до найгостріших проблем сучасного світу та відстоюють цінності й ідеали ООН у своїх країнах. За свою роботу заробітну плату вони не отримують.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук