Джармуш присвятив фільм бульдогу

Джармуш присвятив фільм бульдогу
Кадр з фільму «Патерсон»

Конкурсний фільм Джима Джармуша «Патерсон» став одним із незаперечних фаворитів Каннського кінофестивалю. Сім днів з життя водія автобуса з невеликого американського містечка. Герой та його місто – тезки, Патерсон - ім'я обох.

Цікаво, що роль водія Патерсона зіграв актор Адам Драйвер. Чи навмисно затіяв таку гру слів Джармуш, невідомо. Адже актор прекрасно дає собі раду із образом.

«Патерсон»

Місто Патерсон відомо тим, що у ньому народився натхненник бітників поет Вільям Карлос  Вільямсон. Патерсон також пише вірші. Він записує їх у маленький блокнот, адже не має ані комп’ютера, ані смартфона.

Він проводить вечори в маленькому барі та тішаться маленькими щоденними радостями. Патерсон має подругу, яка весь час вимагає, щоб він зробив копії своїх віршів. Їх життя просте та гармонійне. Поки у справу не втручається чудовий англійський бульдог Марвін…

Поетичний, зворушлий та кінематографічно досканалий фільм побудований на дуже тонких нюансах, і сюжетних, й ігрових. Досконале кіно, де за зовнішньою простотою ховаються додаткові плани та сенси.

А присвятив свій фільм Джармуш саме бульдогу Марвіну. Адже виконавши у фільмі одну із головних ролей, пес помер, залишивши по собі яскравий екранний образ.  

На прем'єрі у Каннах

А днями Джим Джармуш представить у Каннах ще одну картину. Цього разу це буде документальний фільм про музиканта Іггі Попа.

Фото: Festival de Cannes 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук