Екоінспектори з’ясували, чому звільнились працівники золочівського «Галсільлісу»

Під час перевірки знайшли порушення в санітарній очистці лісу

Головні новини Львова 13.05Ольга Зеліско, 13 травня 2016, 19:53 1419 1
дивіться також

Усі 12 працівників золочівського дочірнього підприємства «Галсільліс» на Львівщині звільнились перед позаплановою перевіркою. І не даремно – у санітарній очистці лісу знайшли чимало порушень.

Екоінспектори вийшли на ревізію з місцевими активістами. На горизонті видніються пеньки. Міряють діаметр зрізаного дерева – 70 cм. У документах набагато менше.

Наступна ділянка лісу проріджена дуже сильно, тут залишились лише тоненькі дерева та закидані гілками пеньки. Ще одна особливість очистки лісу по-золочівськи: здорові дерева зрубали, хворі залишили.

Цю позапланову перевірку ініціювали мешканці села Білий Камінь. У лютому вони виходили на протест проти вирубування лісу.

«Як бачите, домоглися свого. Перестали вирізати, звільнили директора. Не тільки в нас, вони різали по всьому Золочівському районі», – розповів місцевий активіст Володимир Бородинський.

Зрубані площі навіть не засадили новими деревами. «Два роки тому тут був ліс, його зрізали, залишилась одна поляна. Щось ніби посадили, але сосни тут ростуть одна через 5-10 метрів», – зазначив місцевий активіст Василь Калитовський.

Уже за перший день екоревізори знайшли чимало порушень: самовільні вирубування, невідповідності у маркуванні дерев та ушкодження доріг і потічків.

«Зауважили, що на деревах, які не зрубані, але відведені, немає категорії придатності, жодної не зазначено: чи це ділова, чи півділова, чи дрова. Немає чітко відмежованих ділянок. На певних площах, які рубки мали робитися. В окремих нумераційних відомостях дерева не відповідають відомостям», – зазначив начальник відділу оперативного екологічного контролю Микола Барабаш.

Великі порушення виявили і в сусідньому Буському лісгоспі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук