Екоінспекція виписала незначний штраф власнику котелень, що підігрівають воду басейну «СКА»

Під час проведення перевірки котельні відключили

Після скарг мешканців Львова на чорний дим та неприємний запах зі сторони котелень стадіону «СКА» (вул. Клепарівська, 39А) Львівська екологічна інспекція провела там перевірку. Як повідомив ZAXID.NET начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич, власник котелень після отримання повідомлення про перевірку вимкнув опалення.

Власником цих котелень є ТОВ «Львівські теплові мережі».

«В ході перевірки ТОВ «Львівські теплові мережі» встановлено, що для підігріву води у відкритому басейні та обігріву приміщень, які належать Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України підприємство використовує 3-модульні котельні, що працюють на твердому паливі», - зазначається у повідомленні на сайті екоінспекції.

За словами Миколи Маланича, екоінспекція раніше кілька разів намагалась перевірити ці котельні, проте безуспішно.

«Коли ми намагались туди зайти, там не було керівника, а нас відправляли за дозволом до Києва, де зареєстроване це підприємство», - сказав він.

Цього разу екоінспекція отримала дозвіл керівництва «Львівських теплових мереж» у Києві і з атестованою лабораторією провела перевірку котелень стадіону «СКА», зокрема виміряла проби викидів у атмосферу. Перевищення показників у цих пробах не виявили, оскільки, за словами Миколи Маланича, отримавши повідомлення про перевірку, підприємство вимкнуло котельні.

«Такими хитрощами, як правило, займаються усі підприємства, коли екологи приходять відбирати проби», - зазначив Микола Маланич.

Таким чином інспекторам не вдалося зафіксувати реальну кількість викидів цих котелень. Водночас екоінспекція оштрафувала підприємство на 340 грн за те, що воно не вело журнал обліку викидів у повітря.

«Якби ми мали повноваження виїжджати на об’єкт одразу після скарги, у момент, коли підприємство працює, було би ефективніше. Але ніхто екоінспекції таких повноважень не дає», - пояснює неефективність перевірки Микола Маланич.

Він додав, що котельні стадіону «СКА» працюють на вугіллі та торфобрикетах.

Згідно даних платформи Youcontrol, ТОВ «Львівські теплові мережі» зареєстроване на вул. Лютеранській у Києві. Його керівником є Андрій Смаль, а бенефіціарними власниками Тетяна та Олександр Бублики.

Нагадаємо, 50-метровий відкритий басейн на стадіону «СКА» відкрили після реконструкції у 2011 році. Його активно підігрівають впродовж року, відтак люди купаються там навіть взимку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук