«Еко-виклик!» — подбай про світ навколо себе

Автор: Антея Мінуткіна

Чисті та охайні вулиці, мальовничі зелені парки та сквери, повсюди квіти — так виглядає місто, де хочеться жити. Так може виглядати твоє рідне місто. Для цього потрібно небагато — власноруч зробити невеличкий внесок у красу довкілля. Таку ідею пропагує акція «САН ІнБев Україна» — «Еко-виклик!», що триватиме до 1 липня. Промосайт акції закликає небайдужих українців втілити хоча б одну еко-ідею і залучити до важливої справи своїх знайомих.

Спільна справа

За даними екологічних організацій, понад 90% того, що людство бере у природи, перетворюється на відходи.

Забрудненість планети спонукає активістів усього світу долучатися до вирішення цієї проблеми як на глобальному рівні, так і на місцевому. Тема екології сьогодні активно підтримується і бізнесом, який зацікавлені у довгостроковому розвитку разом із громадою. Адже без суспільного добробуту неможливо побудувати успішний бізнес, що буде розвиватися роками. Компанії інвестують у енергоефективні технології та очисні споруди, запобігають екологічним загрозам і ліквідують шкідливі для суспільства наслідки людської життєдіяльності.

В Україні однією з найбільш активних соціально відповідальних компаній є лідер пивоварного ринку «САН ІнБев Україна». Компанія приділяє увагу не лише організації безвідходного виробництва, а й створенню всеукраїнських екологічних ініціатив, таких як «Еко-виклик!». Організатори очікують, що акція об`єднає тисячі українців із різних міст і змінить на краще вигляд країни.

Говорить виконуючий обов’язки генерального директора компанії «САН ІнБеВ Україна» Денис Хренов: «Еко-виклик, це в позитивному сенсі провокація, направлена одночасно на тих, хто давно залучений до екологічних ініціатив, дбає про природу сам і закликає інших,  так і на ту частину суспільства, що потенційно готова допомагати, але їй умовно кажучи не вистачає поштовху до дії, або ж мотивації у вигляді корисного призу. Протягом одного місяця кожна реалізована ідея у сфері екології незалежно від її масштабу зможе бути зареєстрована на нашому сайті і прийняти участь у конкурсі. Втім, у цій сфері не може бути конкуренції, є лише  дух суперництва у загальному бажанні міняти справи на краще в нашій любій країні».

Простіше, ніж здається

Стати еко-героєм свого часу легко. Треба зайти на сайт компанії http://www.suninbev.com.ua, та перейти на сторінку акції. За допомогою випадкового генератора обрати еко-завдання. Серед можливих дії які можуть запропонувати: посадити дерево, здати макулатуру, організувати прибирання у своєму мікрорайоні разом із сусідами тощо. Словом, прості дії, які під силу кожному.

Поділися подвигом

Процес виконання еко-завдання потрібно сфотографувати і завантажити світлину з хештегом #ековиклик2016 у свій аккаунт в Instagram або Facebook. Всі фото з хештегом  потраплять на мапу «Еко-героїв» на сайт акції.

Згодом можна знайти себе на мапі та поширити посилання про свій виклик у соцмережах, також можна спостерігати за іншими активістами та залучати до акції друзів і родичів.

Задоволення від краси навколо — це вже нагорода, проте організатори підготували також додаткові подарунки. Щотижня серед героїв розігруватимуться еко-сумки, набори для пікніка та намети для кемпінгу.

Результат вартий часу

На «Еко-виклик!» організатори мотивують своїм прикладом. Сотні працівників і партнерів компанії «САН ІнБев Україна» виходять на суботники щороку, демонструючи важливість піклування про екологію. Наприклад, торік, напередодні Всесвітнього дня довкілля, компанія провела екологічну акцію у понад 10 українських містах. Тоді лише під час суботника на Оболонській набережній в Києві 150 волонтерів зібрали понад 13 тисяч літрів сміття. І це лише за 4,5 години. Уявіть, скільки користі принесли суспільству активісти за півтора місяці!

Цікаво, що у глобальних екологічних акціях «САН ІнБев Україна» також беруть участь державні та культурні діячі, представники різних професій та соціальних статусів, які, можливо, ніколи б не познайомились у звичайному житті. Усіх них єднає турбота про рідний край і прагнення забезпечити краще майбутнє для наступних поколінь. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук