Екс-гітарист «Мертвого півня» заснував нове видавництво

КультураДарина Цвях, 5 травня 20177250

Співзасновник «Видавництва Старого Лева» та екс-гітарист культової групи «Мертвий Півень» Юрій Чопик створив у Львові нове видавництво. Співзасновником Terra Incognita стала Ярина Винницька, перекладач, журналіст, блогер, автор проекту « Скриня. Речі Сили».

Видавництво Terra Incognita буде спеціалізуватись на виданні езотеричної, філософської, психологічної та мотиваційної літератури.

«Перші 5 книг ще в друкарні, прихід тиражів очікуємо на ярмарку Книжковий Арсенал у Києві 17 травня. Але тепер джина вже випущено з пляшки, і процес уже не зупинити», - повідомив Юрій Чопик.

Перші 5 книг від видавництва Terra Incognita - бестселери, перекладені на десятки мов світу. Це - «Танатонавти» та «Імперія Ангелів» Бернара Вербера, «Секрет» Ронди Берн, «Сила моменту Тепер» Екгарта Толле, «Любов, свобода, само-бутність» Ошо.

«Чому саме така спеціалізація? Тут поєдналися і комерційний, і особистий аспекти. Я уже кілька років читаю такого плану літературу, почав з мотиваційної, перейшов до езотерики. Що до комерційного аспекту, то така ніша в українському книговиданні є досі незайнята», - розповів ZAXID.NET Юрій Чопик.

«Як не дивно, досить легко вдалося купити права на ті книги, на які мені хотілося, бувши видавництвом без історії. А от оплатити їх через українські банки було найбільшою складністю. Але то вже питання до українського законодавства», - зазначив він.

«Я щиро переконаний, що така література дуже потрібна українцям. Мені дивно, що наше суспільство досі упереджено ставляться до езотерики. Але я переконаний, що люди дозріли до таких книжок, які справді можуть міняти життя людини, а відтак – змінити на краще і суспільство, і країну», - переконаний співзасновник видавництва Terra Incognita.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук