Екс-керівник виборчого штабу «Громадянської позиції» вийшов з партії

Олег Канівець звинуватив лідера партії Ататолія Гриценка у волюнтаризмі і прихильності до УПЦ МП

СуспільствоАК, 9 березня 20169430

Один із чільних діячів «Громадянської позиції» Олег Канівець заявив про вихід з партії через незгоду з діями Анатолія Гриценка, якого звинуватив у волюнтаризмі і прихильності до УПЦ МП. Судячи з опублікованої 9 березня заяви на вихід з партії, найбільше Канівця обурило те, що Гриценко взяв церковний шлюб зі своєю дружиною Юлією Мостовою у церкві УПЦ МП.

«У зв’язку із неможливістю подальшого перебування у політичній силі, керівництво якою здійснює людина, яка в цей скрутний для України час толерує церкву агресора і окупанта, заявляю про свій вихід з партії «Громадянська позиція», – йдеться в заяві Канівця на адресу координаційної ради ГП.

Очевидно, мова йде про вінчання Анатолія Гриценка зі своє дружиною, головним редактором газети «Дзеркало тижня» Юлією Мостовою, про що у неділю повідомив сам Гриценко. При цьому лідер ГП не уточнював конфесійної належності храму, де відбулось вінчання.

52-річний Олег Канівець був обраний депутатом Верховної Ради від Львова у 2012 році. У 2013 році вийшов з парламентської фракції «Батьківщини», заявивши про «цькування». У 2014 році очолював виборчий штаб кандидата у президента Анатолія Гриценка і виборчий штаб ГП на парламентських виборах. Тоді партія набрала 3,1% голосів виборців, не подолавши виборчий поріг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук