Експертиза підтвердила, що газопровід на Полтавщині підірвали

СуспільствоАК, 18 червня 20141

Експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій України (ДСНС) підтвердили, що причиною вибуху газопроводу у Полтавській області стала вибухівка. Про це йдеться в офіційні доповідній записці голови ДСНС Сергія Бочковського на ім’я міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Встановлено, що причиною вибуху є зовнішнє втручання. За результатами оглядів елементів газопроводу виявлено, що сліди зносу і корозії відсутні, а залишки мають ознаки бризантної дії вибухових речовин», – стверджує Бочковський у доповідній записці, опублікованій РБК-Україна.

Вибух на ділянці магістрального газогону «Угенгой-Помари-Ужгород» у Лохвицьому районі Полтавської області стався о 14:45 17 червня. Внаслідок вибуху і наступної пожежі було знищено близько 10 млн кубометрів газу. Вибухом було пошкоджену лише одну з трьох гілок газогону, тому цей інцидент не вплинув на транспортування газу.

В «Укртрансгазі» спочатку припускали, що вибух міг статись через розгерметизацію, однак в МВС відразу заявили про підозру у теракті. Тепер ця версія підтвердилась офіційно.

18 червня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив відповідним відомствам і компаніям посилити охорону української газотранспортної системи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук