Екзит-поли показали впевнену перемогу Садового
Суспільство

Екзит-поли показали впевнену перемогу Садового

АК, 15 листопада 2015 5029 3

Соціологи оприлюднили попередні результати опитування виборців на виході з виборчих дільниць. Екзит-поли проводили дві компанії – львівська «Фама» (на замовлення телеканалу «24») і Київський міжнародний інститут соціології (на замовлення телеканалу «1+1»). Обидва екзит-поли показали впевнену перемогу Андрія Садового. 

За даними львівської соціологічної компанії «Фама», яка проводила екзит-пол на замовлення телеканалу «24», більшість львів’ян підтримала на виборах чинного міського голову Андрія Садового.

Попередні результати екзит-полу «Фами» (станом на 19:30, опрацьовано 97,8% анкет):

Андрій Садовий – 61,8%

Руслан Кошулинський – 36,8%

Серед опитаних 1,4% виборців заявили, що попсували бюлетені. Соціологи припускають, що насправді таких виборців може бути більше, оскільки не всі готові зізнатись у псуванні бюлетенів.

Загалом соціологи «Фами» опитали на виході з виборчих дільниць 3216 респондентів методом «face to face» інтерв’ю з використанням простої ймовірнісної вибірки.

Попередні результати екзит-полу КМІС (станом на 18:00)

Андрій Садовий – 61,4%

Руслан Кошулинський – 38,6%

Інтерв’юери КМІС опитали 4320 респондентів на 60 виборчих дільницях у Львові.

За даними КМІС, рівень досяжності (згоди брати участь в опитуванні) серед львів’ян виявився 85% – найвищим серед семи міст, де ця компанія проводила екзит-поли. Для прикладу, у Дніпропетровську лише 71% виборців погодились спілкуватись з соціологами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук