Енергетики у вишиванках

Суспільствоновини компанії, 23 серпня 2016, 19:33 0

На ДТЕК Добротвірській та Бурштинській ТЕС 23 серпня із самого ранку працівники прийшли у вишиванках. Зустрічати Дні прапора і Незалежності солодко, гостинно та дзвінко – на підприємствах ДТЕК Західенерго прийнято кожного року. Це вже своєрідна традиція компанії, яку працівники охоче підтримують.

Кожен з них 23 серпня приходить на роботу у вишиванці. Українські пісні та солодке частування, взаємні вітання і святкове фото згуртовують довкола спільних цінностей, об’єднують і заряджають позитивом.

«Цей «Флеш-моб» започаткований в нас на станції, вже тепер відбувається на багатьох підприємствах ДТЕК-у і люди в ньому активно беруть участь», – з гордістю говорить Андрій Королевич, заступник головного інженера з експлуатації ДТЕК Добротвірської ТЕС.

В компанії переконані – такий захід ще раз нагадує кожному про суспільну важливість його роботи. Адже і Бурштинська, і Добротвірська, як і всі теплові станції ДТЕК працюють заради світла і тепла в оселях українців. Тож такі святкування – з національним колоритом, українськими піснями та хорошим настроєм всім у радість. Ще раз відчути справжнє єднання всім дозволило і спільне прикрашання карти України, що стала родзинкою цьогорічного свята.

«Маємо цікаві заготовки. От ними і прикрашаємо, фантазуємо, придумаємо щось оригінальне, – розповідає працівник ДТЕК Добротвірської ТЕС Володимир Гумен. – А в житті ми прикрашаємо країну своєю роботою, своїми вчинками!»

Оксана Тараканова, фахівець цеху теплопостачання і комунікацій, радіє, що є нагода покрасуватися на роботі у вишиванці: «Традиція дуже гарна. Взагалі, на кожне свято людина старається прикрасити себе чимось, а українська вишивка – це є, взагалі, унікальний виріб, представлений навіть на світових подіумах».

Заряд справжнього позитиву по-українськи – особливо важливий зараз, коли підприємства ДТЕК готуються до опалювального сезону. Виконання важливих завдань, що стоять перед компанією, вимагають мобілізації зусиль кожного працівника. Але в ДТЕК обіцяють – навіть в напруженому графіку тут будуть знаходити час, щоб разом відзначати важливі для країни дати і надалі втілювати в життя соціальні ініціативи. Адже хороші справи, зроблені разом, гуртують і дають можливість усвідомити, що кожен на своєму місці працює заради блага рідної країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук