Енергетиків Добротвірської та Бурштинської ТЕС традиційно згуртувало Свято вишиванки

Суспільствоновини компанії, 25 серпня 2016, 17:29 637 0

У переддень 25-го Дня народження України на всіх підприємствах ДТЕК Західенерго вже традиційно організували День вишиванки – свято, що поєднує енергетиків в одну велику українську родину.

Цьогоріч на Святі вишиванки була особлива атмосфера – енергетики пригощались солодощами, фотографувались у своїх найкращих вишитих сорочках та вітали один одного з ще одним роком Незалежності. Родзинкою свята у ДТЕК Добротвірська та Бурштиньска ТЕС стала оригінальна творча ініціатива – енергетики власноруч виклали мапу України за допомогою декоративних елементів. Опісля, переповнені гордістю за свою роботу, працівники станції фотографувались на фоні цієї мапи для конкурсу вишиванок, який традиційно завершиться приємними подарунками переможцям.

«Маємо цікаві заготовки. От ними і прикрашаємо, фантазуємо, придумаємо щось оригінальне, – розповідає працівник ДТЕК Добротвірської ТЕС Володимир Гумен. – А в житті ми прикрашаємо країну своєю роботою, своїми вчинками!»

Ранок у вишиванках з року в рік гуртує тисячі працівників дзвінким настроєм, сонячними посмішками і наснагою, з якою робота йде легко. Адже ніщо так не надихає, як відчуття суспільної корисності твоєї справи і розуміння того, що ти разом з великою командою ДТЕК робиш свій внесок в розвиток рідного краю.

«Такі свята додають натхнення в праці! Дуже така приємна, емоційна подія. Раніше також проводились конкурси вишиванок, але люди ставились до цього більш пасивно. В  останні роки цей конкурс набирає популярності  – кожна людина має можливість позитивно оцінити іншу, передати свої напрацювання. Гарний конкурс – позитивно сприймається», – говорить керівник департаменту з операційних покращень ДТЕК Бурштинської ТЕС Роман Здебський.

Свято вишиванки в честь такої гарної дати не залишило байдужим жодного працівника –енергетики не гаяли нагоди відкрито ділитися своїми враженнями. Головний інженер ДТЕК Бурштинської ТЕС Богдан Гетьман вважає, що вміння гарно відсвяткувати таку важливу дату – це хороший показник гарних стосунків у команді ТЕС: «Вже стало приємною, хорошою традицією, що в переддень Дня Незалежності, тобто в День Державного Прапора України, наше підприємство святкує День вишиванки. Сьогодні у всі в святковому настрої, всі частуються – це показує те, що ми вміємо і працювати, і разом святкувати».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук