Еркюль Пуаро і Робін Гуд в одному флаконі

Про необхідність гасити бажання "наістерити"

БлогиЄвген Кузьменко , 13 липня 2015 120
Євген Кузьменко
Журналіст, працює в проектах "Третє око" і ЦЕНЗОР.НЕТ

Просто дивно, як тисячі людей, сидячи далеко від Мукачева; черпаючи інформацію з тисячі неперевірених джерел; не маючи навіть 1/10 всієї інформації з історії конфлікту; не поспілкувавшись з ворогуючими сторонами; не спробувавши поглянути на ситуацію зі сторони...

- Як ці люди, гнівно поколупавшися в носі, виносять вироки, знаходять винних, вирішують, хто правий, а хто п..рас. У загальному і цілому я люблю Фейсбук, але іноді я його ненавиджу. Тут кожна нездара поряд з толковою людиною може вважати себе Еркюлем Пуаро і Робін Гудом в одному флаконі. За непідтверджене важке звинувачення ніхто не посадить, за брудну образу ніхто не відріже язика. Мене ось там немає, і я знаю, що не маю право на базікання у ситуації, коли в країні війна. І всі власні позиви "наістерити" - моментально припиняю.

Я тільки засікаю ті недолугості і нестиковки, які свідчать про брехню. У заявах усіх сторін. І навіть ці нестиковки я не поспішаю оформити в скільки-небудь виразну систему. Просто тому, що не хочу зробити невірні висновки - і потім довго відчувати себе ідіотом і мудаком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук