Естонія заборонила гастролі військового ансамблю з Росії

КультураК.С., 7 березня 20162970
Естонія заборонила гастролі військового ансамблю з Росії

Міністр оборони Естонії Ханнес Хансо відмовив російському Ансамблю пісні і танцю імені А. В. Александрова в дозволі відвідати країну з гастролями. Як повідомив Інтерфакс, відмова пов'язана з тим, що військова співпраця між Естонією і Росією припинена.

«Відповідно до закону про державну оборону, члени збройних сил інших держав, які виконують офіційні завдання, можуть перебувати в Естонії тільки з дозволу міністра оборони. Ця вимога стосується і цивільних осіб, що входять до складу збройних сил інших держав», - пояснили в міністерстві оборони Естонії.

«Ансамбль ім. Александрова є офіційним ансамблем збройних сил Російської федерації та підпорядковується міністерству оборони РФ. Оборонне співробітництво з Росією було припинене у березні 2014 року», - відзначили в прес-службі відомства.

Це друга заборона з боку Естонії за останній час. У грудні 2015 року ансамблю не дозволили відвідати країну в рамках гастрольного турне по Європі. Протестували проти виступів цього ансамблю у Латвії та Польщі

Виконавці під час виступів часто використовують радянську символіку та естетику, у 2013 році концерт хору у Москві проходив під плакатом «За батьківщину, за Сталіна, за соціалізм!».

У 2014-му хор Алєксандрова створив гімн окупантів Криму – пісню «Ввічливі люди» та дав концерт у Севастополі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук