Еттінгер: Мільярди для Греції - це ніщо в порівнянні з потребами України

СвітРоман Ганкевич, 17 червня 20140
Гюнтер Еттінгер

На думку Єврокомісара з питань енергетики Ґюнтера Еттінґера, який виступає посередником від ЄС у газових перемовинах між Києвом та Москвою, для оздоровлення української економіки потрібні мільярди євро. Для цього, за словами єврокомісара, потрібна участь ЄС, Єврокомісії, США, Канади, Міжнародного валютного фонду та інших.

Про це Еттінґер сказав 16 червня на "Європейському ядерному форумі" у Братиславі, передає Deutsche Welle.

«У порівнянні з обсягом фінансової допомоги, яка потрібна українській економіці, виплати в рамках підтримки Греції є надзвичайно малими», - зауважив Еттинґер і додав, що «не допомогти Україні – означатиме війну, розкол країни з 45-мільйонним населенням і в підсумку обійдеться набагато дорожче».

Як відомо, щоби відвернути банкрутство Греції, Афінам надали найбільший в історії Єврозони пакет фінансової допомоги загальним обсягом близько €240 млрд.

Нагадаємо, в понеділок, 16 червня, «Газпром» перевів Україну на режим передоплати за поставки газу. Припиненню газових поставок з Росії передували кілька раундів переговорів між Києвом та Москвою, під час яких сторони так і не змогли досягнути згоди щодо ціни та інших контрактних умов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук