Ева Гата презентувала у Львові "Сюрпризи долі"

12 вересня 200915770

Сьогодні, 12 вересня, у межах Форуму видавців-2009 у Львові відбулася зустріч львівської письменниці Еви Гати з читачами та презентація її нової книги "Сюрпризи долі, або змагання між Аполлоном і Паном". Видавець - "БаК" (Львів).

Як розповіла Ева Гата, кожна подія, описана у книзі "Сюрпризи долі, або змагання між Аполлоном і Паном", базується на розповідях її знайомих та друзів. "Мені розповідали і жінки і чоловіки, тому книга не тільки про жінку, але й про чоловіка, про героїню Олену та її чоловіка Георга", - каже авторка.

За словами авторки, книга розповідає про зруйнований шлюб Олени та Георга, про те, як жінку починають жаліти усі: друзі, знайомі, близькі, але вона не витримує цього і починає будувати свою мрію, яка потім стає реальністю.

"Всупереч міфології, Аполлон у моїй книзі програє. Та я не змогла цього просто так залишити і написала ще одну книгу - "Сповідь Аполлона". Щодо моєї любові до Греції, то я там буваю дуже часто, маю там наукову роботу, там продаються мої книги", - зазначила Ева Гата.

За словами директора видавництва "Бак" Ореста Коссака, до виходу у світ вже майже готова ще одна книга Еви Гати. "Ця книга вийде вкінці цього або ж на початку наступного року. Та, наскільки я знаю, авторка підготувала ще не один твір", - сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук