На «Арені Львів» відбудеться Event Industry Forum 2018

СуспільствоР.М., 7 лютого 20180

9-10 лютого на «Арені-Львів» відбудеться найпотужніша подія в івент-індустрії - Event Industry Forum 2018, на якій 50 експертів поділяться власним досвідом, стратегіями, кейсами:

• Як організувати «наймасштабнішу ілюзію зі зникненням гостей».
• Тренди в івент-індустрії 2018 року, які повинен знати кожен.
• Як створюють революційні ідеї івент-маркетингу!
• Використання сучасних відеотехнологій для посилення WOW-ефекту будь-якого івенту.
• Ідеальне весілля: як захистити креативну ідею перед замовником та організувати свято, котре стане діамантом Вашого портфоліо.

Заплановано понад 50 лекцій, панельних дискусій, кейсів, спеціалізованих майстер-класів та тренінгів. Спікерами будуть як українські, так і іноземні організатори найбільших фестивалів і бізнес-форумів, продюсери, дизайнери, фахівці з PR, SMM, лідери в галузі стратегічного планування та проведення заходів. Серед запрошених гостей організатори наймасштабніших заходів України та Європи. Мета форуму – вирішення важливих завдань, обмін досвідом та налагодження діалогу з учасниками ринку послуг. Ви зможете перейняти практику безпосередньо від лідерів ринку і впроваджувати в своїй івент-події.

9 лютого на Afterparty в Malevich Night Club у рамках Event Industry Forum івенторів буде нагороджено за унікальні здібності відзнакою «Burning bike 2018». Неймовірно цінні історії від організаторів про те, як вони успішно вирішували різні ситуації під час проведення заходів.

Більше інформації на сайті форуму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук