Facebook розкриє замовників політреклами напередодні виборів

Протягом 7 років зберігатимуться дані про те, хто саме платить за політичну рекламу, як поширювалася реклама, розмір витрат, показників, демографія

У середині березня компанія Facebook введе верифікацію замовників політичної реклами і публічно розмістить базу даних української політагітації. Про це повідомив керівник корпоративних комунікацій Facebook у Центральній і Східній Європі Ян Щегенни, повідомляє громадський рух «Чесно».

«У середині березня ми запустимо інструменти для того, щоб зробити політичну рекламу (для України, - ред.) на Facebook прозорою», - повідомив у листі Щегенни.

Зокрема, від рекламодавців вимагатимуть оприлюднення того, хто платить саме за політичну рекламу.

Дані зберігатимуться протягом семи років у публічній бібліотеці.

«Там міститиметься інформація про те, як поширювалася реклама, наприклад діапазон витрат, показників, а також демографія про тих, хто бачив рекламу, їхній вік, стать та локація», - написав Щегенни.

Щегенни додав, що нещодавно в компанії видалили ряд облікових записів та сторінок у Facebook і Instagram, які виникли в Росії і діяли в Україні.

За його словами, Facebook співпрацює в Україні з Центральною виборчою комісією, фактчекерами й дослідниками.

Щегенни запевнив, що корпорація глобально блокує і видаляє фіктивні облікові записи й обмежує поширення неправдивої інформації.

Нагадаємо, президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня. У зв’язку з цим для української аудиторії Facebook змінив правила розміщення політичної реклами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук