Facebook запустив голосовий опис фотографій для людей з вадами зору

СвітЮлія Поліковська, 5 квітня 20162600

Соціальна мережа Facebook додала у свої додатки функцію голосового опису змісту фотографій, яка має стати корисною для сліпих та слабозорих користувачів. Про це компанія повідомила у своєму блозі.

Функція називається Automatic alt text. Оновлена версія програми вже доступна для iOS і незабаром з’явиться в Play Market.

Коли користувач відкриває пост з картинкою, Alt Text повідомляє, що саме там зображено. Зараз програма може розпізнавати різний транспорт: «човен», «трактор», «автомобіль»; тварин: «кіт», «собака»; елементи природи ( «море», «ліс», «схід»), частини тіла і обличчя: «рука», «борода»; емоції: «посмішка», «смуток»; їжу: «суші», «піца». Крім того, програма може визначити селфі.

При цьому Facebook повідомлятиме про вміст його фотографій, тільки якщо Alt text більш ніж на 80% впевнений в тому, що там насправді зображено.

ALt Text має функцію машинного навчання, а це означає, що його здатності до розпізнавання предметів і живих істот будуть поступово вдосконалюватися.

Крім цього, Facebook планує розробити також програму з розпізнавання об’єктів в відео, прототип якої був представлений в листопаді 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук