Фан-посольства можуть інтегрувати в туристичну інфраструктуру Львова, - Засадний

28 квітня 20117390

У Львові 27-28 квітня походила ІІ Міжнародна конференція, присвячена організації фан-посольств у приймаючих містах УЄФА Євро-2012. Керівники європейських фан-посольств представники міст-господарів України та Польщі протягом двох днів обговорювали організацію фан-посольств та розглядали шляхи залучення вболівальників до цього проекту.

Про це 28 квітня на брифінгу повідомив директор департаменту «ЄВРО 2012» Олег Засадний.

Також серед основних тем дискусії – місця розміщення стаціонарних, мобільних фан-посольств та фан-консульств, поточний стан підготовки проекту у місті та визначення проблемних запитань та можливості їх вирішення.

«Ми розуміємо, що ще рік до чемпіонату і нам багато що ще потрібно зробити. І тут  місто, як керуючий орган, має знати все якісно: знайти місце для фан-посольств, забезпечити це місце якісною структурою, щоб відвідувачі чемпіонату могли знайти  інформацію для кожного необхідного моменту. Хочеться подякувати всім учасникам, що поділилися організацією в своїх країнах. Ми повинні підготуватися до чемпіонату не тільки з точки зору інфраструктури, а й з точки зору гостинності. Україна і Польща відома в Європі своєю гостинністю. Ми повинні зрозуміти, що ті люди, які приїдуть до нас, можуть від нас очікувати в залежності від країни, з яких вони приїхали, залежно від терміну, на який вони сьогодні приїхали. Місто, яке є відомим туристичним центром в Україні, має шанс перетворитися на відомий туристичний центр в Європі», - зазначив Олег Засадний.

Він додав, що «ці знання з фан-посольств можуть бути інтегровані в нашу туристично-інформаційну інфраструктуру з тим, щоб бути готовими до подій, які нас чекають».

Як зазначив представник ради Європи Радім Бурес, європейські країни давно визначили, що «хороше проведення футбольного чемпіонату – це забезпечення безпеки». «Безпека – це не лише питання правоохоронних органів, фан-посольства відіграють велике значення. Львову вдається надати певну гостинність, яку очікуватимуть вболівальники. Маю надію, що під час чемпіонату Львів надасть ще більшу гостинність», - зазначив Радім Бурес .

«Важливі заходи координуються різними сторонами. Хороший рівень співпраці  важливий для успіху проведення чемпіонату. Важливо залучати усіх вболівальників до організації. Ми маємо хороший приклад співпраці з німецькими організаціями вболівальників», - зазначив міністр спорту та туризму Польщі Борис Бужава .

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук