Фаріон: Ідеї Бандери і Шухевича - найпевніша зброя у наших руках

14 жовтня 201126320

«Історія – це передусім провідники, що кидають виклик часові. Бандера і Шухевич своєю одержимою діяльністю виграли двобій у власного історичного часу», - наголосила 14 жовтня під час віча з нагоди Дня створення Української Повстанської Армії член політради ВО «Свобода» Ірина Фаріон.

За її словами, ідеї Бандери і Шухевича – «найпевніша зброя у наших руках, їх методи боротьби – найкращий підручник із державотворення».

На думку І. Фаріон, історія доводить, що держава будується мистецтвом і війною. «Мистецтво – зі сфери духу. Визвольна війна – це його матеріалізація. Наш сьогоднішній Марш народжений з цього синтезу. Знаємо, що їхня смерть – це наше життя, а, отже, наша форма розплати за невинно замордованих і наша наснага з їхнього героїзму. Подвиг УПА – це незаперечна перспектива націоналістичної України. Звідси такий страх чинної влади-орди перед самим історичним фактом існування цієї армії. Звідси наш неспинний поступ і духовне наслідування наших героїв», - наголосила Ірина Фаріон, повідомила прес-служба ВО «Свободи».

Вона назвала поразкою чинної влади нинішні репресії проти представників опозиції і процитувала німецького журналіста Андерса, як учасника судового процесу над убивцею Степана Бандери: «Він сказав: «Убивство Бандери руками московського агента – найбільша поразка СССР». Найбільша поразка теперішньої владної орди – заперечення героїзації УПА. Плебеї никнуть перед героями. Ще ніколи ця орда не була такою слабкою. Саме тому вони вдаються до найпримітивнішої зброї керівництва державою – репресій», - наголосила Фаріон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук