Фаріон не хоче зустрічей з "опанованими страхом" керівниками вишів

Наталія Зубрицька, 21 березня 201311751
Фаріон не хоче зустрічей з "опанованими страхом" керівниками вишів
фото ZAXID.NET
Ірина Фаріон

Народний депутат від ВО «Свобода» Ірина Фаріон запевнила, що зустрічі, які вона провела в м. Ніжині 18 березня, були «блискучими».

«Відбулася блискуча зустріч у Ніжині, у музичній школі, на яку прийшли десятки студентів Ніжинського університету. Потім відбулася така сама блискуча зустріч в школі №2 м. Ніжина», – повідомила Ірина Фаріон у коментарі для ZAXID.NET 21 березня.

На запитання, чи мала вона також зустрічі з ректором Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя Олександром Бойком і директором Ніжинського агротехнічного інституту, нардеп відповіла: «Ні, я не маю жодного бажання спілкуватися з людьми, які опановані страхом».

Окрім того, Ірина Фаріон повідомила, що вчора вона мала «велетенську» зустріч у Києві, де була величезна кількість студентів, в тому числі – і з Ніжина, і з Прилук. Наступну зустріч народний депутат від ВО «Свобода», за власними словами, матиме в понеділок, 21 березня, в Острозі; після цього запланована зустріч в Житомирі.

Нагадаємо, що під час віче у Львові 16 березня народний депутат від ВО «Свобода» Ірина Фаріон заявила, що їй відмовили в зустрічах зі студентами двох вишів Ніжина. При цьому «свободівка» назвали керівників цих навчальних закладів, Олександра Бойка та Василя Лукача, «холуями».

У коментарі для ZAXID.NET Василь Лукач зазначив з цього приводу: «Бог нам суддя», однак водночас висловив переконання, що таким людям, як Фаріон – не місце в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук