Фестиваль Godskitchen вперше пройде у Львові

Уляна Сенко, 9 липня 201214431
Фестиваль Godskitchen вперше пройде у Львові
Godskitchen

23 серпня Львів вперше прийме у себе легендарний британський фестиваль – Godskitchen.

Godskitchen – це британський фестиваль танцювальної музики з десятирічною історією. Він успішно проводиться в десятках міст на всіх континентах. Godskitchen проходить у закритих приміщеннях і має різні концепти (оформлення сцени та візуальних перформенсів), інформують організатори.

В Україні Godskitchen проводиться вже сім років (за цей час відбулося 13 фестивалів у Києві та один у Харкові). Сумарно «фест» зібрав понад 60 тисяч відвідувачів. 40% із них – гості з інших міст і країн. Український Godskitchen потрапив у «Книгу рекордів України» за «найбільшу кількість відвідувачів на концерті у закритому приміщенні».

До Львова приїде Godskitchen Fusion. Світова прем’єра цього концепту з шаленим успіхом відбулася торік у Києві. Аудіо-візуальна ідея поєднує в єдине ціле музику, відеомистецтво та безліч різноманітних спецефектів. Сцена – вражаюча за розмірами футуристична конструкція кубічної форми, у якій використовується понад 130 кв. м. LED-екранів, понад 460 кв. м. LED-стрічок та найсучасніші технології проекції. Це новий концепт, що «оживляє» музику і презентує публіці виступи артистів у новому вимірі. Сцена будується разом з голландськими експертами з компанії 250К PRODUCTION.

Ще одна особливість львівського Godskitchen – цей фестиваль відбудеться у форматі open-air (просто неба).

«Подія, яка відбудеться 23 серпня, однозначно стане найяскравішою подією у Львові у сфері електронної музики, – каже Ростислав Кулик, засновник компанії Kulyk Prodaction, яка опікуватиметься львівським Godskitchen (раніше ця компанія успішно провела у місті Лева концерти всесвітньовідомих Blank & Jones та ATB, а також 250 інших концертних заходів). – Це буде десятигодинний безперервний марафон-шоу, якому немає рівних за видовищністю, технічним оснащенням і складом артистів».  

На українських Godskitchen завжди виступають всесвітньовідомі ді-джеї, а разом з ними обов’язково представники України. У різні роки виступали Armin van Buuren, Gareth Emery, Markus Schulz, Sander van Doorn, ATB, Benny Benassi, Richard Durand, Sied van Riel, Simon Patterson, Adam K. та інші.  Організатори Godskitchen Fusion запевняють, що склад артистів у Львові 23 серпня буде вражаючим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук