Фінансова децентралізація знаходиться під серйозною загрозою на 2017 рік, – Семенуха

Виходячи з зареєстрованого в Парламенті проекту державного бюджету на наступний рік, складається враження, що фінансова децентралізація знаходиться під серйозною загрозою. Про це заявив народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Ромен Семенуха.

«Центральна влада залякано спостерігає, як після проведення бюджетної децентралізації бюджети міст і селищ збільшилися в два-три рази. Боячись внести зміни до бюджетного кодексу, тобто перейти до прямого реваншу, влада дається у інше – перекидає речі, які завжди була зобов’язана робити сама на місцеві бюджети», – підкреслив народний депутат.

«Так, тягар багатьох платежів, які здійснювала центральна влада, перекладається на місцеві платежі. Мова йде про фінансування професійно-технічної освіти, комунальних послуг середніх шкіл та медичних закладів, фінансування підручників для середньої школи», – пояснив Роман Семенуха.

Усе це, зауважують у фракції, є ознаками того, що уряд намагається зруйнувати бюджетну децентралізацію. Результатом подібної політики може стати руйнація не лише освіти та медицини, але і децентралізації.

«Ми можемо залишитися з холодними школами, холодними лікарнями та пустими бюджетами міст», – розповів народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

У фракції додають: у найближчий тиждень «Самопоміч» сформує власне бачення щодо змін проекту бюджету на 2017 рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук