Через зростання економіки Фінляндія спростить працевлаштування іноземців

СвітВолодимир Пиріг, 17 травня 20183910

У Фінляндії спрощують процедуру працевлаштування іноземців з країн, розташованих поза межами Європейської економічної зони, повідомило місцеве видання Yle.

До останнього часу у країні діяло правило, згідно з яким привілеї при заповненні вакансій отримували фіни і громадяни ЄС. Тепер через економічне зростання багато сфер діяльності відчувають дефіцит робочих рук. У Південній Фінляндії вже не дивляться в паспорт, коли шукають працівників у галузі інформаційних технологій, будівництва або ресторанного бізнесу, йдеться у матеріалі.

«Практику видачі дозволу на роботу спростили через зростання економіки», – зазначив урядовий радник Оллі Сорайнен з Міністерства праці і економічного розвитку.

У понеділок, 14 травня, прем'єр-міністр Юха Сіпіля Фінлянлдії заявив, що питання спрощення працевлаштування іноземців буде обговорене вже протягом нинішнього урядового терміну, незважаючи на те, що в уряді є партія «Синє Майбутнє», яка виступає проти цієї ідеї.

У четвер, 17 травня, голова Центральної організації профспілок службовців STTK Антті Паломяки заявив про готовність полегшити процедуру отримання робочих віз за умови, якщо органи контролю будуть забезпечені необхідними ресурсами.

Як відомо, над спрощенням системи працевлаштування іноземців з країн поза межами ЄС також працюють Польща та Словаччина, в той час як Литва має намір ввести квоти на іноземних працівників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук