Фірму, що викупила «Родинну ковбаску», через суд довели до банкрутства

Віра Карпінська, 25 жовтня 201398260
Фірму, що викупила «Родинну ковбаску», через суд довели до банкрутства
фото niceplace.com.ua
"Родинна ковбаска"

18 жовтня 2013 року Господарський суд Львівської області постановив визнати ТОВ «Очко» банкрутом і відкрити ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців.

Про це повідомляють «Наші Гроші. Львів» з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

ТОВ «Очко» раніше називалося «Родинна ковбаска» і належало Володимиру, Софії, Олегу Баранам та Олександру Баворському. У кінці 2011 року власником став Андрій Леочко. Одночасно було змінено і назву на «Очко».

До суду із заявою про визнання банкрутом ТОВ «Очко» звернувся кредитор - ТОВ «Барком». У постанові суду повідомляється, що «Очко» не проводить господарської діяльності вже протягом двох років, не володіє ніяким майном, а розрахункові показники фінансового стану ТОВ «Очко» свідчать про ознаки боржника, який не має можливості виконувати свої зобов’язання перед кредиторами, проте ознак фіктивного банкрутства та ознак доведення до банкрутства не встановлено. Суд, враховуючи ці факти, постановив визнати «Очко» банкрутом.

Власниками ТОВ «Барком», яке випускає продукцію під торговою маркою «Родинна ковбаска», є Олександр Баворовський, Володимир Баран та Олег Баран, голова Львівської міської організації Партії регіонів.

P.S. Після публікації цієї новини прес-служба ТзОВ «Барком» надіслала ZAXID.NET своє роз’яснення ситуації. Повідомлення «Баркому» подаємо повністю:

«Товариство з обмеженою відповідальністю «Барком» та Торгова Марка «Родинна ковбаска» не має жодного відношення до збанкрутілої компанії.

ТзОВ «Барком» засноване у липні 1998 року. Згодом компанія зареєструвала власну Торгову Марку «Родинна ковбаска». Окремий господарюючий суб’єкт (юридична особа) з аналогічною назвою Товариство з обмеженою відповідальністю «Родинна ковбаска» не має жодного відношення до Товариства з обмеженою відповідальністю «Барком», що є власником Торгової Марки «Родинна ковбаска».

До 2011 спільним між юридичними особами ТзОВ «Родинна ковбаска» та ТзОВ «Барком» були засновники. В грудні 2011 року засновниками Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинна ковбаска» прийняте рішення відчужити дане товариство у зв’язку з недоцільністю проводити господарську діяльність.

2011 року відбулися реєстраційні дії щодо зміни власника та назви товариства. Власником компанії став Андрій Романович Леочко, котрий на власний розсуд назвав ТзОВ.

На сьогодні компанія «Барком» (ТМ «Родинна ковбаска») і надалі проводить підприємницьку діяльність та не несе відповідальності за дії інших господарюючих суб’єктів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук