Fitch понизив рейтинг України до "негативного"

1 липня 20137691
Fitch понизив рейтинг України до "негативного"
фото forexorg.net
Fitch

Міжнародне рейтингове агентство Fitch погіршило прогноз рейтингів України зі "стабільного" до "негативного". Разом з погіршенням прогнозу агентство також підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента в національній та іноземній валюті В, а також короткострокові рейтинги В.

У повідомленні Fitch вказується, що зміна рейтингів відображає ймовірність подальшого зниження міжнародних резервів України у зв'язку з тим, що країну чекають тяжкі виплати за зовнішнім боргом протягом цього і наступного років.

Fitch очікує, що зростання економіки України в 2013 році становитиме 0, 5-1%, а в наступному році підвищення ВВП прискориться до 2-3%.

Більш слабкі темпи економічного підйому можуть стати причиною для зниження рейтингів країни, зазначається в повідомленні.

Агентство очікує подальшого зниження курсу національної валюти до 8,5 UAH/USD до кінця поточного року й до 9 UAH/USD до кінця 2014 року.

Фінансова система й економіка країни впораються зі зміною вартості нацвалюти в цих межах, однак більш значне падіння курсу може призвести до негативних наслідків для рейтингів України.

Відповідно до шкали Fitch, рейтинги групи В означають наявність певних кредитних ризиків при обмеженому запасі міцності.

Як повідомляло агентство, на початку вересня 2011 року Fitch відкликав рейтинг України AA(ukr) за національною шкалою.

У жовтні того ж року Fitch понизив прогноз рейтингу України з "позитивного" на "стабільний".

Нагадаємо, раніше агентство Fitch Ratings висловило думку, що відсутність підтримки України з боку МВФ у 2013 році може привести до неконтрольованої девальвації гривні та зниження рейтингів країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук